مادّه – جسم مسلمانان آنتونیو گوترش اخبار بین الملل

مادّه – جسم: مسلمانان آنتونیو گوترش اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات برگزاری دیدار سیاه‌‎جامگان و استقلال در هاله‌ای از ابهام

پلمب دفتر کلوب سیاه‌جامگان و قرار گرفتن کارت بازیکنان این تیم در دفتر، باعث شده است برگزاری دیدار سیاه‌جامگان و استقلال در هاله‌ای از ابهام قرار گیرد. 

برگزاری دیدار سیاه‌‎جامگان و استقلال در هاله‌ای از ابهام

برگزاری دیدار سیاه ‎جامگان و استقلال در هاله ای از ابهام

عبارات مهم : اداره

پلمب دفتر کلوب سیاه جامگان و قرار گرفتن کارت بازیکنان این تیم در دفتر، باعث شده است برگزاری دیدار سیاه جامگان و استقلال در هاله ای از ابهام قرار گیرد.

به گزارش ایسنا، در حالی که قرار بود تا ساعاتی دیگر در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد، جدال دو تیم سیاه جامگان و استقلال در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر برگزار شود، پلمب دفتر کلوب سیاه جامگان باعث شده است تا برگزاری این دیدار در هاله ای از ابهام قرار گیرد.

برگزاری دیدار سیاه‌‎جامگان و استقلال در هاله‌ای از ابهام

گفته می شود پلمب کلوب مشهدی به علت رد نام پیشنهادی سیاه جامگان در کمیسیون ماده پنج اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی بوده هست. توصیه جالب توجه این که کارت بازیکنان و کادر فنی کلوب سیاه جامگان نیز در دفتر این کلوب است که با توجه به پلمب آن بعید است تا وقت اجرای بازی بتوانند به آنها دسترسی پیدا کنند. مشخص نیست که این دیدار بدون کارت بازی بازیکنان سیاه جامگان برگزار می شود یا نه؟

سوال این جا است که آیا اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی نمی توانست اعلام پرسشها مربوط به رد نام این کلوب را با توجه به بازی حساسی که این تیم امروز در برابر استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران دارد، کمی دیرتر اعلام کند؟

پلمب دفتر کلوب سیاه‌جامگان و قرار گرفتن کارت بازیکنان این تیم در دفتر، باعث شده است برگزاری دیدار سیاه‌جامگان و استقلال در هاله‌ای از ابهام قرار گیرد. 

اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی پیش از این هم در سال های گذشته با بستن در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد به روی تیم های ملی کشور عزیزمان ایران و سوریه خبرساز شده است بود. حالا باید منتظر ماند و دید که این تصمیم تازه اداره کل ورزش و جوانان چه تبعاتی جهت کلوب مشهدی خواهدداشت؟

واژه های کلیدی: اداره | جوانان | برگزاری | استقلال | بازیکنان | خراسان رضوی | سیاه جامگان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs