مادّه – جسم مسلمانان آنتونیو گوترش اخبار بین الملل

مادّه – جسم: مسلمانان آنتونیو گوترش اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری هالیوود شکست جمهوری‌خواه مورد حمایت ترامپ را مراسم خوش حالی گرفت

بعد از یک پیروزی تاریخی جهت دموکرات‌ها در مسابقه سنای ایالت جنوبی و جمهوری‌خواه‌ آلاباما، هالیوودی‌ها خوشحالی خود را به سرعت بروز دادند.

هالیوود شکست جمهوری‌خواه مورد حمایت ترامپ را مراسم خوش حالی گرفت

هالیوود شکست جمهوری خواه مورد حمایت ترامپ را مراسم خوش حالی گرفت

عبارات مهم : پیروزی

بعد از یک پیروزی تاریخی جهت دموکرات ها در مسابقه سنای ایالت جنوبی و جمهوری خواه آلاباما، هالیوودی ها خوشحالی خود را به سرعت بروز دادند.

به گزارش مهر، به نقل از درپ، داگ جونز سیاست مدار دموکرات شب گذشته ۲۱ آذر ماه موفق به شکست دادن رقیب جمهوری خواه خود یعنی روی مور در رقابتی نزدیک جهت ورود به مجلس سنا به عنوان نماینده آلاباما شد و بسیاری از بزرگترین ستاره های هالیوودی به رسانه های اجتماعی رفتند تا در کنار مردم این نتیجه را مراسم خوش حالی بگیرند.

جسیکا چستین، کریس اوانز، کری واشنگتن، دبرا مسینگ، هلن هانت، جو بایدن و مگان مک کین از جمله افرادی بودند که حمایت خود از این سناتور دموکرات را اعلام و از مردم آلاباما به خاطر رای ارزش تقدیر کردند.

بایدن معاون اول سابق باراک اوباما در توییتر خود نوشت: شما مردی با وقار، جرات و شخصیت فوق العاده را گزینش کرده اید. مردی که جهت آلابامایی های طبقه کارگر و طبقه میانگین خواهد جنگید و در سنا کاری می کند که به او افتخار کنید.

رقابت بین جونز و مور بسیار نزدیک بود و اسوشیتدپرس خبر پیروزی جونز را با ۴۹.۶ درصد در برابر ۴۸.۸ درصد مور در حالی اعلام کرد که ۹۰ درصد آرا شمرده شده است بودند و به این ترتیب جونز به نخستین پیروزی یک دموکرات در مسابقه انتخابات سنای این ایالت جنوبی در نزدیک به ربع قرن گذشته دست یافت حتی با وجود این که دونالد ترامپ به شدت از مور حمایت کرده بود.

این در حالی است که تا به حال ۹ زن مور را متهم به سوء واکنش‌ها جنسی در دهه ۱۹۷۰ کرده اند یعنی زمانی که آن ها نوجوان بودند و او در دهه چهارم زندگی اش بود. یکی از زنان گفته آن موقع تنها ۱۴ سال داشته است.

بعد از پیروزی جونز، بیلی کریستال بازیگر معروف و مجری سابق جوایز اسکار در توییتر خود ترامپ را به چالش کشید و نوشت: رییس جمهور این بار می خواهی چه چیزی توییت کنی؟

ترامپ بعد از انتشار خبر پیروزی جونز نوشت: به داگ جونز به خاطر پیروزی اش که به مشکل جهت آن مبارزه کرد تبریک می گویم. رای های از پیش نوشته شده است نقش بزرگی بازی کردند ولی او بالاخره پیروز شد. مردم آلاباما عالی هستند و جمهوری خواهان به زودی شانسی دیگر جهت به دست آوردن صندلی سنای این ایالت خواهند داشت. ماجرا هرگز به آخر نمی رسد!

کری واشنگتن بازیگر نوشت: آلاباما، می خواهم از تک تک شمایی که جهت داگ جونز رای دادید تقدیر کنم چون امروز جهت اتحادی بهتر رای دادید. جایی که همه حایز اهمیت هستند. خدا پشت و پناه تان.

هلن هانت نوشت که اگر مور گزینش می شد واقعا نمی دانست چه کار می کرد و جسیکا چستین هم از نقل قولی از مارگارت مید استفاده کرد که گفته بود «هرگز به آن گروه کوچک از شهروندان متفکر و متعهد شک نکن که می توانند دنیا را عوض کردن دهند.»

هالیوود شکست جمهوری‌خواه مورد حمایت ترامپ را مراسم خوش حالی گرفت

واژه های کلیدی: پیروزی | دموکرات | دونالد ترامپ | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs