مادّه – جسم مسلمانان آنتونیو گوترش اخبار بین الملل

مادّه – جسم: مسلمانان آنتونیو گوترش اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی این را به یاد داشته باشید , ترامپ هرگز وارد جنگ با کشور عزیزمان ایران نخواهد شد

رای الیوم نوشت: سگها جهت ترساندن افرادی که در برابر آنها قرار می گیرند، صدایی از خود در می آورند و منتظر می مانند تا افراد پا به فرار بگذارند تا به دنبال آنها ح

این را به یاد داشته باشید , ترامپ هرگز وارد جنگ با کشور عزیزمان ایران نخواهد شد

ترامپ هرگز وارد جنگ با کشور عزیزمان ایران نخواهد شد؛ این را به یاد داشته باشید

عبارات مهم : ایران

رای الیوم نوشت: سگها جهت ترساندن افرادی که در برابر آنها قرار می گیرند، صدایی از خود در می آورند و منتظر می مانند تا افراد پا به فرار بگذارند تا به دنبال آنها حرکت کنند؛ ولی اگر انسان به صدای سگ توجهی نکند و بی تفاوت بایستد، سگها از جای خود حرکت نمی کنند…

به گزارش انتخاب؛ این روزنامه عرب زبان در ادامه آورده است: این مساله نزدیکی زیادی به واکنش‌ها مدیر جمهور آمریکا دونالد ترامپ دارد که گمان می کند با جذب مسئولان افراط گرا و نژاد پرست در دولتش، امثال جان بولتون، می تواند دشمن های را بترساند، سیاستهای خود را پیش ببرد و عملیات مذاکره در پرونده های متفاوت را سخت کند. ولی براساس ارزیابی های ما این استراتژی تنها در جهت هراس افکنی و ایجاد فضای رعب و وحشت جهت امتیاز گرفتن از دشمن های آمریکاست.

ترامپ با تفکر یک تاجر حریص می اندیشد و سقف خواسته های خود را به بالاترین حد ممکن می رساند تا بیشترین سود را بدست آورد. او از ضرر و زیان دوری می کند، اوضاع را به سمت لبه جنگ سوق می دهد و تلاش می کند به دشمنانش بقبولاند که مردی شجاع و بی پرواست که تصمیمهای آینده ساز را به سرعت اتخاذ می کند تا بتواند با باجگیری، عالی ترین شروط معامله را به دست آورد.

این را به یاد داشته باشید , ترامپ هرگز وارد جنگ با کشور عزیزمان ایران نخواهد شد

رئیس جمهور آمریکا انتقال پایتخت اسرائیل به قدس را مطرح کرد، از معامله قرن سخن گفت تا شروط اسرائیل و آمریکا را بر فلسطینی ها تحمیل کند. واکنش‌ها یک شخص دیوانه را نمی توان آینده نگری کرد…

ترامپ وزیر خارجه اش را برکنار کرده و علت این اقدام را مخالفت تیلرسون با توافق هسته ای دانست؛ این علت در واقع پیامی مستقیم جهت کشور عزیزمان ایران در برداشت مبنی بر اینکه قطعا ایالات متحده از توافق هسته ای خارج می شود؛ به این علت که مسئولان کشور عزیزمان ایران نرمشی در مورد تعدیل توافق نشان نداده اند. این خروج از توافق به نوبه خود تاکتیک ترامپ جهت سوق دادن کشور عزیزمان ایران به سمت لبه پرتگاه است که قصد دارد تمام اعضای این توافق را مجبور به فکر کردن در مورد راه نجات آن کند، تا جهت تعدیل توافق به کشور عزیزمان ایران فشار بیاورند. واقعیت ان است که ترامپ وارد هیچ جنگی علیه کشور عزیزمان ایران نخواهد شد.

رای الیوم نوشت: سگها جهت ترساندن افرادی که در برابر آنها قرار می گیرند، صدایی از خود در می آورند و منتظر می مانند تا افراد پا به فرار بگذارند تا به دنبال آنها ح

آمریکا بخاطر سعودیها وارد جنگ نمی شود؛ آیا که آنها را تنها نگهبانان غاری می داند که گنجی بزرگ در آن نهفته است و آمریکایی ها جهت دست یافتن به این گنج تلاش می کنند. بدون شک ایالات متحده از حرص شدید سعودیها جهت دشمنی با کشور عزیزمان ایران استفاده می کند تا عربستان را به آغوش اسرائیل بکشاند و از این نزدیکی جهت اجرای معامله قرن بهره گیرد.

آمریکا همچنین بخاطر اسرائیل و تامین منافع ان هرگز وارد جنگی با کشور عزیزمان ایران نخواهد شد؛ لیکن اسرائیل و ترامپ می دانند چنین جنگی خسارتهای جبران ناپذیری برایشان دارد.

بنابراین، صحبت از جنگ از سوی دولت آمریکا، حکایت صدای سگ و انتظار گریز طرف برابر هست. بعد دشمن های واشنگتن باید به سنگ اندازی اکتفا کنند و از شنیدن این صدا فرار نکنند.

این را به یاد داشته باشید , ترامپ هرگز وارد جنگ با کشور عزیزمان ایران نخواهد شد

واژه های کلیدی: ایران | توافق | آمریکا | اسرائیل | آمریکایی | دولت آمریکا | دونالد ترامپ | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs