مادّه – جسم مسلمانان آنتونیو گوترش اخبار بین الملل

مادّه – جسم: مسلمانان آنتونیو گوترش اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار حوادث التماسشان کردم شوهر دارم ولی آنها گفتند کاری می‌کنیم شوهرت تو را طلاق بدهد ، محاکمه خرچنگ‌های سیاه/ زن قربانی

کیفرخواست متهمان پرونده معروف به «خرچنگ های سیاه» در حالی به اتهام افساد فی الارض و دیگر اتهامات سنگین از سوی نماینده دادستان مشهد صادر شد که به اتهام «تجاوز به

محاکمه خرچنگ های سیاه/ زن قربانی: التماسشان کردم شوهر دارم ولی آنها گفتند کاری می کنیم شوهرت تو را طلاق بدهد

عبارات مهم : خرچنگ

کیفرخواست متهمان پرونده معروف به «خرچنگ های سیاه» در حالی به اتهام افساد فی الارض و دیگر اتهامات سنگین از سوی نماینده دادستان مشهد صادر شد که به اتهام «تجاوز به عنف» متهمان این پرونده در دادگاه کیفری یک خراسان رضوی پیگیری می شود.

به گزارش خراسان؛ معاون دادستان مشهد با بیان این خبر گفت: با در نظرگرفتن این که کارها مجرمانه و خشن متهمان موجی از وحشت را در شهر ایجاد کرده بود، پرونده مذکور از زوایای متفاوت در دادسرای عمومی و انقلاب مشهد مورد بررسی قرار داده شد و اتهام «افساد فی الارض» به آنان تفهیم شد.

قاضی «حسن حیدری» افزود: اگرچه اتهامات سنگین دیگری در پرونده مذکور مطرح بود ولی بررسی همه جوانب و کارها وحشتناک متهمان از مصادیق تصریح شده است «افساد فی الارض» در قانون است که مورد توجه دادستانی مشهد قرار گرفت.

التماسشان کردم شوهر دارم ولی آنها گفتند کاری می‌کنیم شوهرت تو را طلاق بدهد ، محاکمه خرچنگ‌های سیاه/ زن قربانی

معاون دادستان مرکز خراسان رضوی با اشاره به دیگر اتهامات اعضای باند معروف به «خرچنگ های سیاه» تصریح کرد: براساس کیفرخواست صادر شده است از سوی نماینده دادستان مشهد، 2 تن از متهمان پرونده به اتهام همکاری در آدم ربایی و 3 تن دیگر نیز به اتهام معاونت در آدم ربایی پای میز محاکمه قرار می گیرند.

وی اضافه کرد: این در حالی است که بعضی از اعضای این باند با اتهامات دیگری مانند ایراد ضرب و جرح، نگهداری تجهیزات غیرمجاز واقلام کنترلی مانند افشانه فلفلی، سرقت، شرب خمر و نگهداری مشروبات الکلی نیز روبه رو هستند که باید پاسخ گوی اعمال خود باشند.

کیفرخواست متهمان پرونده معروف به «خرچنگ های سیاه» در حالی به اتهام افساد فی الارض و دیگر اتهامات سنگین از سوی نماینده دادستان مشهد صادر شد که به اتهام «تجاوز به

قاضی حیدری با اشاره به این که بعضی از جرایم به صورت مستقیم در دادگاه های کیفری پیگیری می شود، خاطرنشان کرد: اتهام تجاوز به عنف از جمله مصادیقی است که باید در دادگاه کیفری یک به آن پیگیری شود و در پرونده معروف به «خرچنگ های سیاه» نیز هر پنج متهم با همین اتهام در دادگاه محاکمه می شوند و رای قضات با تجربه دادگاه کیفری بعد از برگزاری جلسات محاکمه صادر خواهد شد آیا که جلسات دادگاه در این زمینه غیرعلنی برگزار می شود. وی گفت: در عین حال اتهام افساد فی الارض متهمان و دیگر اتهاماتی که در دادسرای عمومی و انقلاب مشهد جهت آن کیفرخواست صادر شده است هست، در یکی از شعب دادگاه انقلاب، پیگیری خواهد شد.

ماجرای هولناک پرونده معروف به «خرچنگ های سیاه» از اردیبهشت گذشته زمانی در دستور کار پلیس آگاهی خراسان رضوی قرار داده شد که زنی با مراجعه به اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی پرده از اعمال شیطانی اعضای یک باند برداشت.

او گفت: سوار خودرویی شدم که آرم تاکسی تلفنی داشت ولی فردی که در صندلی جلو نشسته بود با توقف ماشین به صندلی عقب آمد و تیغه چاقو را زیر گلویم گذاشت و به سمت بزرگراه نیشابور حرکت کردند. هنگامی که به نیت شوم آن ها پی بردم، التماس کردم، گریه کردم و گفتم فرزند کوچکی دارم که منتظرم هست، اگر رهایم کنید همه اموالم را می دهم ولی آن ها بی شرمانه مرا به یک چهار دیواری بردند و آزار دادند.

التماسشان کردم شوهر دارم ولی آنها گفتند کاری می‌کنیم شوهرت تو را طلاق بدهد ، محاکمه خرچنگ‌های سیاه/ زن قربانی

با اعلام چند شکایت مشابه دیگر، این پرونده با صدور دستوری از سوی سرهنگ حمید رزمخواه (رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی) به گروه خاص ای از کارآگاهان مبارزه با جرایم مهم سپرده شد تا این که چهاردهم خرداد سه عضو این باند خطرناک دستگیر شدند و بدهید ترتیب جرایم وحشتناک «خرچنگ های سیاه» در حالی لو رفت که کارها مجرمانه آنان موجب ایجاد رعب و وحشت در شهروندان شده است بود. یکی از قربانیان «خرچنگ های سیاه» در مواجهه حضوری با آنان در حالی که از شدت وحشت می لرزید، گفت: به آنان گفتم من شوهر دارم، به من رحم کنید! ولی یکی از آنان با بی حیایی گفت: کاری می کنیم که شوهرت تو را طلاق بدهد! این زن ادامه داد: من هنوز هم از یادآوری آن صحنه های دلهره آور می لرزم و از آن شب به بعد کابوس های وحشتناک رهایم نمی کند.

گزارش خراسان حاکی است: دو روز بعد از این ماجرا، اعضای دیگر باند خرچنگ های سیاه نیز دستگیر شدند و مشخص شد آنان لانه مخوف دیگری نیز در یکی از باغ های منطقه گلمکان دارند و یکی از طعمه ها را به صورت گروهی و 5 نفره در آن باغ آزار و اذیت کرده اند.

کیفرخواست متهمان پرونده معروف به «خرچنگ های سیاه» در حالی به اتهام افساد فی الارض و دیگر اتهامات سنگین از سوی نماینده دادستان مشهد صادر شد که به اتهام «تجاوز به

با تکمیل تحقیقات از سوی قاضی «حسن حیدری» (بازپرس ویژه)، کیفرخواست پرونده از سوی دادسرای مشهد صادر شد تا دیگر مراحل قانونی آن طی شود.

واژه های کلیدی: خرچنگ | خراسان | پرونده | دادگاه | خراسان رضوی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs